İstanbul'un En İyi Öğrenci Servisi Firması: Tercih Tur

Öğrenciler okul hayatlarının birçok aşamasında zorluklarla karşılaşırken ulaşım açısından da öğrenci servisi araçları önemli bir paya sahiptir. İstanbul büyük şehir olduğu gibi öğrencilerin hepsi okullarının yakınında ikamet etmediklerinden dolayı gidip gelirken öğrenci taşımacılığına ihtiyaç duyulmaktadır. Öğrencilerin okul ev ve ev okul arasında ki seyahat süreçlerini en güvenli ve en konforlu şekilde yerine getiren firmamız Tercih Tur İstanbul öğrenci servisi alanında profesyonel araç ve şoförler ile hizmet vermektedir. çözebilmek adına tur firması elinden geleni yapmaktadır. Kolay, hızlı ve güvenli öğrenci servisi için araçlar tüm konfora sahiptir. Her öğrencinin güvenli şekilde seyahat edebilmesi için hizmet veren rehberler tüm sorunları çözerek firmanın kalitesini ortaya koymaktadırlar.

İstanbul Öğrenci Taşımacılığında En Güvenilir Seyahat

İstanbul öğrenci servisi kapsamında firmamız tarafından şehrin her noktasına taşımacılık yapılmaktadır. Servis araçlarının son model olması, gerekli kontrollerden periyodik zamanlarda geçmesi ve sürücülerin belirli bir tecrübeye sahip olması  firmamızın işine duyduğu saygıyı ve önemi göstermektedir. Öğrencileri okula gönderen velilerin rahatlığı da firmamıza olan güvende saklıdır. Yılarını bu sektöre vermiş tecrübeli sürücüler sayesinde okula veya eve dönen öğrencilerin güvenliği Tercih Tur firmamız sayesinde emin ellerdedir.

2019-2020 Eğitim & Öğretim Yılında İstanbul Öğrenci Servisi Taşımacılığına Hazırız

Okul idaresinin seçtiği ve kalitesiyle var olan Tercih Tur, sunduğu hizmetler ve yaptığı çözümlerle velilerin ve okul idaresinin daima güvenini kazanmış olan bir firmadır. Her öğrencinin evi farklı noktalar olduğundan belirli bir güzergâh belirleyen sürücü gereksiz zaman kaybetmeden ve güvenli şekilde öğrenci servisi hizmetini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Deneyimli sürücülerin, prensiplerimizin ve son model konforlu araçlar sayesinde artık tüm öğrenciler daha konforlu halde seyahat edeceklerinin sözünü veriyoruz. Tercih Tur, belirli zamanlarda denetimden geçerek daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlamakta olup İstanbul öğrenci servisi alanında fark yaratan tur firması ilk önce edindiği temel ilke öğrenci sağlığı, konforu ve güvenli seyahatidir.

Öğrenci taşımacılığı için ilk olarak yapılan görüşmeden sonra kayıt formu doldurulur. Okulların nezdinde olan bu aşama sonrasında öğrenciler belirli bir saatte evden alınıp belirli saatte tekrar eve bırakılır. Yolculuk esnasında yaşanılan herhangi bir olumsuz durumda sıkıntı anında giderilerek öğrencinin huzuru sağlanır.

Ulaşımda Doğru Tercih

Belgelerimiz

sertifiklarimiz tercih tur

Filomuz

filomuz tercih tur

tikla ara
tikla ara